صفحه اصلی
دیدار کاروان ورزشی دانشگاه با خانواده معظم شهید والامقام تقی رضایی
  • 12305 بازدید

 اعضای کاروان ورزشی دانشگاه شهید بهشتی در روز سه شنبه ۲۳ مردادماه با حضور در منزل مادر شهید تقی رضایی شهید تازه شناسایی شده گلزار شهدای گمنام دانشگاه شهید بهشتی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این شهید معظم با مادر بزرگوار شهید دیدار و گفتگو کردند و مادر گرامی شهید نیز ضمن تقدیر از این حرکت خداپسندانه برای ورزشکاران و جوانان طلب عاقبت بخیری از درگاه خداوند کردند.

 در این برنامه جمعی از عزیزان از جمله دکتر نصیر الاسلامی معاون دانشجویی دانشگاه بوعلی همدان، دکتر عنبریان جانشین سرپرست عالی چهارمین المپیاد دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور ، دکتر مومنی مدیر تربیت بدنی دانشگاه بوعلی و آقای محمدی مسئول امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه دانشگاه بوعلی همدان کاروان دانشگاه را همراهی کردند.

داود لکی سرپرست کل کاروان دانشگاه شهید بهشتی هدف از حضور در منزل شهید را تجدید عهد مجدد با شهدا و ادای احترام به مقام شامخ این شهید والامقام و مادر گرامیشان عنوان کرد. ایشان همچنین مراتب ادای احترام و سلام دکتر سید محمودرضا آقامیری رئیس دانشگاه شهید بهشتی را خدمت خانواده محترم شهید ابلاغ نمودند.

 در ادامه مادر شهید ضمن بیان ویژگی‌ها و فضایل اخلاقی شهید رضایی و بیان خاطراتی از شهید بزرگوار برای اعضای کاروان ورزشی دانشگاه شهید بهشتی آرزوی عاقبت به خیری برای همه جوانان کردند.

شهید تقی رضایی بعد از شهادت ۳۳ سال مفقودالاثر بوده و پس از تحمل این سال های دوری، در سال ۱۴۰۱ در گلزار شهدای گمنام دانشگاه شهید بهشتی شناسایی و قبر مطهر ایشان در دانشگاه شهید بهشتی می‌باشد.

در پایان تابلوی فرش منقش به تصویر شهید تقی رضایی و پیراهن ورزشی کاروان ورزشی دانشگاه که به تصویر شهید بزرگوار مزین گردیده بود به مادر شهید اهدا شد، همچنین از طرف ریاست محترم دانشگاه شهید بهشتی نیز هدیه ای به رسم یادبود تقدیم ایشان تقدیم شد.

افزودن نظرات