کلینیک‌های تخصصی درمانی

کلینیک زنان و زایمان:

خدمات این بخش شامل‌ معاینه و درمان بیماری‌های زنان، مامایی، تست سرطان دهانه رحم (پاپ اسمیر)، معاینات دوره‌ای پستان است. خدمات اداره بهداشت با تعرفه مناسب ارائه می شود. بر اساس بخشنامه های اداری هزینه متخصص زنان فقط توسط دستگاه کارت‌خوان انجام می ‌گیرد و هیچگونه دریافت نقدی وجود ندارد. شایان ذکر است با همکاری و مساعدت معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی کلیه خدمات مرکز بهداشت و درمان برای دانشجویان با حداقل قیمت (تخفیف ویژه) و  برای سایر دانشگاهیان با تخفیف ارائه می‌گردد.

کلینیک عمومی:

خدماتی که در این واحد ارائه می‌شود شامل ویزیت بیماران، تزریقات، پانسمان، جراحی‌های سرپایی، بخیه، ECG، مشاوره و ارجاع بیماران در صورت لزوم به مراکز تخصصی می‌باشد. بر اساس بخشنامه‌های اداری هزینه متخصص زنان فقط توسط دستگاه کارت‌خوان انجام می گیرد و هیچگونه دریافت نقدی وجود ندارد. شایان ذکر است با همکاری و مساعدت معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی کلیه خدمات مرکز بهداشت و درمان برای دانشجویان با حداقل قیمت (تخفیف ویژه) و  برای سایر دانشگاهیان با تخفیف ارائه می‌گردد. اعضای هیات‌علمی، کارکنان و دانشجویان محترم می‌توانند به‌صورت حضوری به اداره بهداشت و درمان مراجعه نمایند.
برنامه حضور پزشکان:
خانم دکتر مفید شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 لغایت 14
آقای دکتر تفضلی شنبه تا چهارشنبه ساعت 14:38:30 لغایت 14:30

دندان‌پزشکی:

کلینیک دندان‌پزشکی مرکز با دو یونیت مجهز و امکانات کامل صرفا به دانشجویان و پرسنل دانشگاه شهید بهشتی ارائه خدمات می‌نماید. خدمات اداره بهداشت با تعرفه مناسب ارائه می شود. بر اساس بخشنامه‌های اداری این هزینه فقط توسط دستگاه کارت‌خوان انجام میگیرد و هیچگونه دریافت نقدی وجود ندارد. شایان ذکر است با همکاری و مساعدت معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی کلیه خدمات مرکز بهداشت و درمان برای دانشجویان، اعضای هیات‌علمی و کارمندان با حداقل قیمت ارائه می‌گردد.
ارائه خدمات دندانپزشکی به‌صورت حضوری در ساعات تعیین شده با نوبت قبلی صرفا برای دانشجویان، کارمندان و اعضای هیات‌علمی این دانشگاه امکان‌پذیر می‌باشد.
پیوندها:
شناسنامه خدمت کلینیک عمومی
شناسنامه خدمت اپتومتری
شناسنامه خدمت داندان‌پزشکی
شناسنامه خدمت کلینیک تخصصی
کلینیک تخصصی خانواده و کودک
اطلاعات تماس:
پذیرش اداره بهداشت و درمان: 29902666
خانم نبی‌زاده (دندان‌پزشکی): 29902356
خانم ملاشریفی (خوابگاه خواهران): 29902040
آقای ابیت (خوابگاه برادران): 29902090

اپتومتری:

واحد اپتومتری اداره بهداشت با دستگاه‌های مجهز جهت تعیین نمره چشم، امکان تعمیرات عینک و نمایشگاه فروش فریم عینک و لنز طبی و رنگی به ارائه خدمات می‌پردازد. خدمات اداره بهداشت با تعرفه مناسب ارائه می‌شود. بر اساس بخشنامه‌های اداری این هزینه فقط توسط دستگاه کارت‌خوان انجام می‌گیرد و هیچگونه دریافت نقدی وجود ندارد. شایان ذکر است با همکاری و مساعدت معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی کلیه خدمات مرکز بهداشت و درمان برای دانشجویان با حداقل قیمت (تخفیف ویژه) و برای سایر دانشگاهیان با تخفیف ارائه می‌گردد. اساتید، کارکنان و دانشجویان می‌توانند به‌صورت حضوری (بدون تعیین وقت قبلی) به اداره بهداشت و درمان مراجعه نمایند.

کلینیک خوابگاه کوی خواهران:

ویزیت رایگان توسط پزشکان عمومی و ارائه دوز اولیه دارو و ارجاع به بیمارستان در صورت لزوم

کلینیک خوابگاه کوی برادران:

ویزیت رایگان توسط پزشکان عمومی و ارائه دوز اولیه دارو و ارجاع به بیمارستان در صورت لزوم